Skočiť na hlavný obsah

O nás

Tahiti je nový koncept v našej sieti reštaurácií Andiamo Group, ktorá vznikla v roku 2008 a odvtedy sa špecializuje na poskytovanie špičkových služieb v oblasti gastronómie v obchodných centrách. V súčasnosti prevádzkujeme 15 úspešných prevádzok v Košiciach, Prešove a Prahe. Nové štýlové bistro Tahiti nájdete v košickom Auparku na 2. poschodí.

Je to prevádzka v štýle ,,Fast Casualˮ čo znamená, rýchla ako fast food a zároveň kvalitná ako prvotriedna reštaurácia. U nás si jedlo vyberiete, objednáte a zaplatíte pri pulte, potom sa už pohodlne usadíte a my vás obslúžime ako v klasickej reštaurácii.

Zakladáme si na kvalitných a čerstvých surovinách. Nepoužívame mäsové polotovary, všetko pripravujeme v našej kuchyni s najvyšším dôrazom na originalitu a chuť. Pre zachovanie vysokej kvality používame výhradne slovenské kuracie mäso. Slovenskí farmári nám zaručujú hydinu odchovanú bez antibiotík a hormónov.

Našim cieľom sú spokojní zákazníci

Všetky recenzie od našich zákazníkov nás posúvajú vpred a pomáhajú nám sa neustále zlepšovať.

Dôležitou súčasťou našej filozofie je ekologický prístup k životnému prostrediu. V našej prevádzke používame výhradne bio kompostovateľné obaly a slamky. U nás nenájdete žiadne iné len kuracie mäso, čím chceme aspoň malou mierou prispieť k menšej svetovej spotrebe hovädzieho mäsa, zníženiu emisií a výrubu lesov.